Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Потрібно поновити акт на землю

Потрібно поновити акт на землю

Консультує Віталій ЄЛОВ, адвокат, голова Волинської обласної організації Спілки юристів України

В одному з сіл неподалік Луцька мені дісталася у спадок від матері земельна ділянка. В 2011 році я виготовила акт на право власності на землю на її ім'я, пізніше зробила свідоцтво про спадщину. Але акта на право власності на землю на своє ім'я досі не зробила (або я постійно зайнята, або фахівці служби кадастру не можуть під'їхати). У зв'язку з запровадженням єдиного реєстру на нерухомість вирішила цю справу довести до кінця. Коли ж підняла папку з документами, там не виявилося акта на право власності на землю на ім'я матері (у спадковому реєстрі його номер є). На мою думку, коли в 2011 році підводили електрику до будинку, займався цим чоловік, в якійсь організації він його залишив. Тоді я не звернула уваги, що немає цього документа, а тепер не знаю, що робити. В які структури звернутися, як поновити акт чи зробити його копію? Як виготовити документ, який гарантував би моє право власності на землю?

Марія ЗАЄЦЬ, м. Луцьк

— У випадку втрати державного акта на право власності на земельну ділянку видають його дублікат. Це врегульовано п. 5.2. Інструкції про порядок складання, видачі, реєстрації і зберігання державних актів на право власності на земельну ділянку і право постійного користування земельною ділянкою та договорів оренди землі, затвердженої наказом Державного комітету України із земельних ресурсів 04.05.99 р. № 43.

Вам необхідно звернутися до Управління земельних ресурсів за місцем розташування земельної ділянки із відповідною заявою, в якій вказати де, коли і за яких обставин втрачено зазначений державний акт, та додати докази повідомлення в місцевих засобах масової інформації про втрату цього державного акта, копію свідоцтва про смерть мами, докази, що ви — спадкоємець після її смерті.

Після отримання дубліката акта, за умови, що ви як спадкоємець прийняли спадщину, вам необхідно звернутися в нотаріальну контору за місцем знаходження земельної ділянки для отримання свідоцтва про право власності на цю спадкову земельну ділянку. Це свідоцтво і буде документом, який підтверджує ваше право власності на спадкове майно.Потрібно поновити акт на землю, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 4. Отзывов пользователей: 3.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы