Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Завтра запрацює кириличний домен .укр

Завтра запрацює кириличний домен .укр

З 22 серпня в Україні почнеться реєстрація адрес органів державної влади українською мовою у кириличному домені верхнього рівня «.укр», передає УНІАН.

Про це повідомив прем’єр-міністр України Микола Азаров сьогодні на засіданні уряду.

«Впроваджуючи національний домен, ми значно розширюємо наш сегмент в Інтернеті», — зазначив Азаров і додав, що це стало можливим завдяки довготривалій спільній роботі уряду з неурядовими організаціями.

За його словами, кирилична реєстрація адрес органів влади зробить їх набагато більш відкритими для простих громадян, насамперед тих, хто лише починає знайомитися з Інтернетом. «Наприклад, відтепер, щоб зайти на Урядовий портал, не потрібно знати точне написання адреси латинськими літерами. Достатньо в адресній строчці набрати українською «Кабмін. укр» чи «КабінетМіністрів. укр», і ви гарантовано потрапите саме туди, куди потрібно. До того ж, адреси рідною мовою значно полегшать пошук в Інтернеті», — повідомив Азаров.

Він наголосив, що це — лише початок, а в перспективі кирилицю можна буде використовувати і при написанні адреси електронної пошти.Завтра запрацює кириличний домен .укр, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}