Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Громадські об’єднання інвалідів прагнуть конструктиву

Громадські об’єднання інвалідів прагнуть конструктиву

Проведення акцій протесту, страйків, голодування — неконструктивні способи розв’язання проблем осіб з інвалідністю. Про це йдеться у зверненні керівників всеукраїнських громадських об’єднань інвалідів до керівників та осіб з інвалідністю інших громадських об’єднань. Автори звернення виступають з пропозицією створити солідарні й доброзичливі стосунки у суспільстві для усунення суперечностей та запобігання їм шляхом переговорів та компромісів, формування механізмів соціального партнерства з органами влади та інститутами громадянського суспільства з питань прав осіб з інвалідністю.

Також у зверненні наголошується, що у своїх підходах до розв’язання проблем слід керуватися загальною стратегічною метою досягнення повної участі осіб з інвалідністю в суспільному житті та своєчасного включення всіх питань, пов’язаних з питаннями громадян з інвалідністю, до всіх напрямків державної діяльності.

Як зазначив Урядовий уповноважений з прав інвалідів О. Журавко, своїм зверненням керівники всеукраїнських громадських об’єднань демонструють конструктивний підхід, намагання об’єднати зусилля громадського руху. Серед підписантів — голови всеукраїнських організацій С. Богданов, В. Карпенко, С. Котельянець, В. Князева та інші.



Громадські об’єднання інвалідів прагнуть конструктиву, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}