Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Водогін збудують за швейцарські кошти

Водогін збудують  за швейцарські кошти

СПІВПРАЦЯ

На Дніпропетровщину прийшли соціальні інвестиції

Як забезпечити якісною питною водою жителів села? Це питання, на жаль, і в XXI сторіччі залишається актуальним. Нагальних проблем в українському селі сьогодні більш ніж достатньо. Зокрема, до цих пір є такі місцини, де немає належного сучасного газо-, електро- чи водопостачання. Розв’язувати подібні проблеми має місцева влада — для того люди її і вибирали. Однак у реаліях сьогодення на виконання масштабних та інших проектів у небагатому сільському (селищному) бюджеті завжди не вистачає коштів.

На Дніпропетровщині знайшли вихід, активно залучаючи у розвиток територій соціальні інвестиції — грантові кошти міжнародних проектів та благодійних організацій. І сьогодні в області працюють практично всі світові організації та фонди. Зокрема, 2011 року Дніпропетровська обласна рада підписала меморандум про співпрацю із швейцарсько-українським проектом «Підтримка децентралізації в Україні — DESPRO». Головним завданням проекту є надання підтримки з питань децентралізації і реформування місцевого самоврядування. А третя фаза діяльності DESPRO, яка розпочалася у травні цього року, має на меті розвиток механізмів децентралізованого надання послуг у малих містах та селах. Перш за все, мається на увазі співфінансування проектів територіальних громад щодо водопостачання, водовідведення та поводження з твердими побутовими відходами (ТПВ). Звісно, Дніпропетровщина долучилася до цієї роботи.

Нещодавно пройшло перше робоче засідання Наглядового комітету проекту DESPRO в Дніпропетровській області. Обговорювали питання реалізації проекту «Соціальні гранти голови Дніпропетровської обласної ради та проекту DESPRO».

«Кожна велика справа починається з ініціативи людей, з готовності громади працювати над вирішенням своїх проблем. І завдання влади — підтримати соціальну активність людей, забезпечити необхідними організаційними і фінансовими ресурсами. Одним з головних напрямків підтримки активності людей на місцях є залучення грантових коштів та впровадження сучасних європейських практик у містах і районах Дніпропетровської області. Тому наш регіон активно співпрацює в цьому напрямку з провідними міжнародними організаціями», — наголосив голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод.

Нині українсько-швейцарська співпраця у рамках DESPRO на Придніпров’ї головним чином спрямована на забезпечення питною водою жителів сільської місцевості. Цього року на обласному конкурсі мають обрати шість найкращих таких проектів, які на 40% профінансує DESPRO. Це до 250 тисяч гривень на один проект. А всього до 2017 року планується втілити у життя 18 подібних ініціатив.Водогін збудують за швейцарські кошти, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 3. Отзывов пользователей: 2.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}