Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Заради безпеки дітей: правоохоронці Хмельниччини відвідали літні оздоровчі табори

Заради безпеки дітей: правоохоронці Хмельниччини відвідали літні оздоровчі  табори

Працівники міліції Хмельниччини продовжують візити в літні табори Хмельниччини. Тож днями правоохоронці завітали до табору «Надія», що знаходиться в селі Доброгорща Хмельницького району та табір «Придністровська Чайка», що розміщений на березі Дністра в селі Врублівці, Кам’янець-Подільського району.

На цей раз правоохоронці ознайомили з професією правоохоронця понад 200 дітей, для них були створені всі умови для того, щоб побачити роботу міліції.

Цікавим та важливим став візит до «Придністровської Чайки». На даний час в дитячому таборі знаходяться діти з інтернатів Поділля. Діти-сироти, малеча, яка позбавлена батьківського піклування. Зі слів вихователів, діти вкрай важкі. Половина вихованців мають умовну судимість, також знаходяться дівчата, які в своєму ранньому віці займались торгівлею власного тіла, малолітні дівчата, які знаходяться в положенні.

Перед тим, як розпочати свій виступ правоохоронці довго мудрували, як зробити так, щоб дітлахам стало цікаво, і щоб потім вони змінили свій напрямок в житті. З початку зустріч розпочалось з грубощів та негарної поведінки вихованців, але з часом все змінилось. Коли працівники ДАІ почали проводити конкурси та вікторини малеча ожила і розвеселилась. Стало цікавим те, що багато з них досконало знали Правила дорожнього руху і з захопленням демонстрували свої знання. Також дуже сподобалось вихованцям подарунки від інспекторів за чудові знання.

Далі захоплюючу зустріч продовжили бійці спецрозділу «Беркут» — стрілянина, рукопашний бій, все як в бойовиках взагалі змінило поведінку всіх дітей. Діти кричали, що ми хочемо бути такими, як працівники міліції — чесними, сміливими, захищати молодших і слабких, забезпечувати безпеку дорожнього руху.

Після цього таборяни змогли сам на сам поспілкуватися та сфотографуватися з працівниками міліції, взяти у руки зброю, яка знаходиться на озброєнні в МВС, приміряти на себе захисні шоломи та куленепробивні жилети. А також побувати в службових автомобілях ДАІ і послухати захоплюючі розповіді інспекторів про затримання злочинців та безпеку на дорозі.Заради безпеки дітей: правоохоронці Хмельниччини відвідали ..., автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 2. Отзывов пользователей: 3.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}