Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

У столичному метро найближчим часом скасують жетони

У столичному метро найближчим часом скасують жетони

Впровадження єдиного електронного квитка у столичному транспорті здійснюватиметься у кілька етапів, передає УНІАН з посиланням на прес-службу Київської міської державної адміністрації.

Про це йшлося під час презентації в КМДА системи «Єдиний електронний квиток».

Зокрема, після підписання інвестиційного договору будуть введені квитки зі штрих-кодом замість жетонів у метрополітені та адаптовані для цього турнікети. Наступним етапом стане встановлення термокомпостерів у наземному транспорті і останнім кроком стане введення єдиного квитка. Орієнтовно перехід до електронного квитка триватиме 9 місяців, йдеться в повідомленні.

У ході презентації також наголошувалося, що впровадження єдиного електронного квитка дозволить оптимізувати графік курсування громадського транспорту та маршрут руху.

Так, впровадження такої системи в муніципальному транспорті допоможе отримати точну інформацію про пасажиропотоки в місті. Це, у свою чергу, дозволить оптимізувати графік і маршрут руху транспортних засобів, а також сприятиме впровадженню гнучкої тарифної політики, йдеться в повідомленні.

Крім того, зазначили в прес-службі, досвід введення електронного квитка в інших країнах, а також деяких містах України, показує, що розмір отриманої виручки зростає в середньому на 15-27%.У столичному метро найближчим часом скасують жетони, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}