Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

В Італії парламентар назвав міністра орангутангом

В Італії парламентар назвав міністра орангутангом

Італійський уряд ініціював розслідування можливих расистських висловів про першого чорношкірого міністра країни Сесіль К’янж.

Цього тижня член крайньоправої партії «Ліга півночі» Маріо Борґеціо, коментуючи на радіо призначення К’янж, серед іншого, говорив про «африканські гении» і що К’янж справляє враження «радше доброї домогосподарки, а не міністра».

Віце-спікер сенату Роберто Кальдероні порівняв темношкіру жінку-міністра з мавпою. Він сказав: «Коли я дивлюся на її фотографії, я не можу не думати про орангутанга» Парламентар пізніше вибачився, але італійці, в тому числі політики та урядовці, вимагають його відставки.

Коментарі про К’янж, що мають ознаки расистських, з’явилися і на низці крайньоправих інтернет-сайтів.

У п’ятницю К’янж, уродженка Демократичної Республіки Конго, відреагувала на згадані закиди, а також відкинула епітет «кольорова», який щодо неї використовували у пресі:

«Я не кольорова. Я — чорношкіра. І пишаюся цим, — сказала міністр. — Потрібно зруйнувати ці мури. Брак поінформованості — це передумова дискримінації. Імміграція — це джерело збагачення. Відмінності між людьми є важливим ресурсом».В Італії парламентар назвав міністра орангутангом, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}