Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Наш нотаріат визнано у світі

Наш нотаріат визнано у світі

Україна подала заявку на вступ до Міжнародного союзу нотаріату. Про це йшлося під час зустрічі екс-міністра юстиції Олександра Лавриновича з президентом Комісії з міжнародного нотаріального співробітництва Міжнародного союзу нотаріату Мішелем Мерлотті, яка відбулася в українському Мін’юсті.

Мішель Мерлотті наголосив на тому, що Україна виконала всі умови, у тому числі на законодавчому рівні, для того щоб стати членом міжнародної нотаріальної спільноти. Зокрема, в нашій державі створено Нотаріальну палату, що є єдиним органом самоорганізації та регулювання нотаріальної діяльності в країні. Крім того, в Україні ухвалено Кодекс професійної етики нотаріусів України.

«Україна забезпечила всі умови для достойного вступу в Міжнародний союз нотаріату», — підкреслив Мішель Мерлотті, відзначивши високу професійну компетенцію українських нотаріусів, повідомляє прес-служба Мін’юсту.

У свою чергу, Олександр Лавринович зазначив, що Україна має важливий досвід, який є цікавим для нотаріальної спільноти інших країн, на чому неодноразово наголошувалося під час різних зустрічей міжнародного рівня. Зокрема, цікавість викликає досвід нашої держави зі створення електронних реєстрів та єдиних баз даних, із захисту та зберігання нотаріальних бланків тощо.

Наша сторона впевнена, що після приєднання України до міжнародного нотаріального союзу виникне широке поле для взаємовигідного співробітництва та обміну досвідом у сфері нотаріату.Наш нотаріат визнано у світі, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}