Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

«Швидка» від Міндоходів

«Швидка» від Міндоходів

Головне управління Міндоходів у Черкаській області продовжує обслуговувати платників податків безпосередньо за їхнім місцем роботи або проживання. Мобільні бригади обласного просвітницького сервісу «Швидка допомога громадянам та бізнесу» здійснили за півроку 331 виїзд у села, на великі підприємства та на ринки міст. П’ять тисяч сімсот тридцять чотири платники одержали за місцем роботи або проживання консультації і допомогу щодо застосування норм податкового і митного законодавства, майже 2,5 тисячі платникам члени бригад допомогли скласти і подати декларації про доходи.

За словами в. о. начальника головного управління Міндоходів у Черкаській області Олександра Лебедєва, такі виїзди себе виправдовують. Приміром, за півроку досягнуто 44-мільйонного приросту надходжень з податку на доходи фізичних осіб, вісьмома мільйонами гривень обчислюються додаткові надходження з плати за землю. Показовим є приріст надходжень єдиного податку — його додатково надійшло понад 32 мільйони гривень.

Зростає обізнаність і сумлінність платників. Водночас члени мобільних бригад широко роз’яснюють людям положення Податкового та Митного кодексів України та вчать користуватися електронними сервісами Міндоходів, що діють на офіційному сайті міністерства за адресою minrd.gov.ua. Окремі громади й великі підприємства замовляють виїзні консультації.«Швидка» від Міндоходів, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 7. Отзывов пользователей: 3.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}