Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Соєві боби знищують ракові клітини

Соєві боби знищують ракові клітини

Соєвий пептид луназин значно зменшує метастазування при раку кишечника. Це довели експерименти з гризунами, пише EurekAlert.

Луназин здатний проникати в клітину, викликаючи клітинну смерть. Він також вступає в контакт мінімум з одним типом рецептора в клітці, готової до метастазірованню. Щоб визначити робочу дозу пептиду, фахівці ввели гризунам людські клітини раку кишечника, а потім стали давати пептид щодня у концентрації 8 міліграмів на кілограм протягом 28 днів. Це зменшило кількість нових пухлин у печінці на 55%.

Коли дозу збільшили в п'ять раз, це дало зменшення мінімум на 94%. Планується провести ще одне дослідження, використавши дозу в 30 міліграмів. Мета — позбутися від пухлин повністю. Судячи з усього, луназин накопичується в тілі, особливо в печінці. Можливо, постійно споживання соєвих продуктів дасть терапевтичний ефект. Тобто рак просто не розвинеться. Вчені збираються провести тривале дослідження, присвячене цьому питанню.Соєві боби знищують ракові клітини, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}