Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

У Сибіру знайшли самку мамонта з рідкою кров’ю

У Сибіру знайшли самку мамонта з рідкою кров’ю

Заморожені останки мамонтихи виявлено на півночі Сибіру. Тварина 10 000 років пролежала на одному з Ляховських островів новосибірського архіпелагу, повідомляє Gazeta.ua.

Неймовірно, але кров мамонта досі рідка. Дослідники з Північно-Східного університету в Якутську ткнули останки льодорубом і — раптово — полилася кров.

Фото: REUTERS

За словами вчених, коли мамонта виявили, температура була 10 градусів Цельсія нижче нуля. Тому відкриття рідкої крові шокувало дослідників.

«Фрагменти м'язової тканини, які ми знайшли в тілі, мають природний колір свіжого м'яса», — повідомив Семен Григор'єв, директор університетського музею мамонтів і глава експедиції. — «Причиною такого збереження є те, що нижня частина тіла виявилася замерзлою в чистій кризі, а верхню частину знайшли у центрі тундри. Ми виявили дві частини тіла окремо. Можна припустити, що у крові мамонта має певні кріозахисні властивості. Кров дуже темна, її знайшли в крижаних порожнинах нижче живота, і коли ми зламали ці порожнини киркою, вона потекла».

Стать тварини частково визначали за іншою частиною тіла, виявленою окремо. Дослідники вважають, що мамонтиха провалилася під лід, тікаючи від хижаків.

Аналіз зубів і кісток мамонта показав, що йому було 50-60 років.

Останки вирішено відкопати і доставити в найближче місто на гелікоптері. Надалі до їх вивчення залучать міжнародних вчених.У Сибіру знайшли самку мамонта з рідкою кров’ю, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}