Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Борис Колесніков продає «Конті»

Борис Колесніков продає «Конті»

Компанія «Конті», основний бенефіціар якої — колишній віце-прем'єр Борис Колесніков (34-е місце в сотні найбагатших українців, стан — $ 290 млн), виставлена на продаж, передає ТСН з посиланням на Forbes.

«Конті» — друга за величиною кондитерська компанія країни. Пошук стратегічного інвестора для цього виробника триває вже близько півроку.

Перший раунд формування пропозицій потенційних покупців відбудеться у вересні. Власники «Конті» збираються виручити від продажу компанії $ 1 млрд.

Михайло Гранчак, директор інвестиційно-банківського департаменту Dragon Capital, вважає, що покупка компанії Колеснікова могла б зацікавити передусім глобальних гравців: Hershey, Mars, Mondelez, Nestle, Ulker, а також деякі російські компанії.

«Після придбання «Конті» такі гравці могли б наростити свою присутність на ринках України та Росії», — впевнений Гранчак.

Перешкодою для угоди може стати поганий інвестиційний імідж України в очах міжнародних інвесторів. У 2010-2011 роках ходили чутки про потенційну покупку «Конті» однією американською компанією. Але угода зірвалася через те, що американці вважали ризики занадто високими.Борис Колесніков продає «Конті», автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 7. Отзывов пользователей: 3.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}