Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Polaroid запустив конкурента Instagram для Android

Polaroid запустив конкурента Instagram для Android

Компанія Polaroid випустила додаток Polamatic для операційної системи Android. Програма, що призначена для редагування фотографій та обміну знімками, стала прямим конкурентом Instagram, передає ТСН з посиланням на engadget.com.

Polamatic пропонує помістити фотографії, зроблені на вбудовану камеру смартфона або планшета, в різноманітні рамки, та застосувати до знімків візуальні ефекти — «фільтри» та накласти підписи.

За допомогою програми фотографії можна стилізувати, в тому числі, під знімки з фотоапарата Polaroid. Відповідна біла рамка є в наборі.

Фотографії, оброблені в Polamatic, дозволяється відправляти електронною поштою і викладати в соціальні мережі: у Facebook, Twitter, Flickr, Tumblr та Instagram.

Додаток сумісний з пристроями на базі Android 2.3.3 і вище, коштує $ 2. Версія Polamatic для іншої популярної мобільної платформи, iOS, вийшла на півтора місяці раніше.Polaroid запустив конкурента Instagram для Android, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 7. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}