Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Їх любили гори

Їх любили гори

ПРОЩАННЯ

У Харкові провели в останню дорогу альпіністів, розстріляних терористами у Пакистані

Три труни, три портрети потопають у квітах, біля яких — сім’ї й родичі трагічно загиблих у горах Пакистану альпіністів. Попрощатися з Ігорем Свергуном, Бадаві Кашаєвим і Дмитром Коняєвим прийшли минулої неділі до БК міліції, де проходила цивільна панахида, сотні харків’ян, товариші-альпіністи, серед яких — перший віце-президент Федерації альпінізму України Михайло Загирняк, президент федерації альпінізму «Кавказькі мінеральні води» Володимир Ястребов та представники місцевої влади.

Тут же, в БК міліції, відбувся і траурний мітинг, на якому висловлювалися співчуття близьким та рідним загиблих, згадувалися зроблені ними добрі справи й говорилося про їхню високу професійність. Ігор Свергун, майстер спорту міжнародного класу, інструктор з альпінізму, двічі підкорював Еверест, був на багатьох 8-тисячниках світу і найвищих вершинах континенту. В останні роки вів активну роботу з молоддю в обласному альпклубі, організував дитячий клуб мандрівників у «Школі воїнів», проводив альпіністські експедиції по всьому світу. Його спортивні досягнення відзначені багатьма урядовими нагородами СРСР і України: орденами «За мужність», «За заслуги ІІІ ступеня», «За мужність ІІІ ступеня».

Чимало найвищих гірських вершин світу, таких як Ельбрус, Казбек, Кіліманджаро та низку інших, підкорили й Бадаві Кашаєв з Дмитром Коняєвим. За довгу альпіністську кар’єру всім трьом не раз доводилося ризикувати життям. І гори підкорялися їхній волі. Скелі були людянішими за мусульманських фанатиків-терористів, від куль яких загинули хлопці.

— За кілька днів до трагедії керівник групи Ігор Свергун писав «Настрій і самопочуття в усіх відмінні, справа лише за погодою», — пригадує один із членів правління обласного альпіністського клубу, заслужений майстер спорту Сергій Бершов. — Як і завжди, Ігор радів, що попереду місяць роботи. А відлік життя вже йшов на години…

Життєлюбними, сміливими і працьовитими запам’яталися загиблі альпіністи й російським колегам. «Наша делегація приїхала до Харкова за тисячу кілометрів, щоб вшанувати пам’ять цих хлопців, — розповів президент федерації альпінізму «Кавказькі мінеральні води» Володимир Ястребов. — Я знав усіх трьох загиблих особисто. Ігор Свергун був чудовою, доброю, чуйною людиною і великим спортсменом. Він був прекрасним вихователем молоді. З Бадаві Кашаєвим у травні цього року ми були в Непалі, де намагалися піднятися на одну з гірських вершин у Гімалаях. Тоді не вдалося, тож збиралися невдовзі повторити сходження. Знав я і Діму Коняєва, з яким теж ходили на Ельбрус. Вічна їм пам’ять. Згадуємо, сумуємо, співчуваємо».

Після проведення панахиди хлопців поховали в одній могилі на міському цвинтарі №13, який у Харкові називають вічним пристанищем загиблих альпіністів. Планують встановити і загальний пам’ятник — у вигляді гори. Зараз колеги-альпіністи збирають гроші для родичів загиблих і продовжують вести переговори за гідну компенсацію від пакистанської сторони.Їх любили гори, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 5. Отзывов пользователей: 3.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}