Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Єгипетські міністри йдуть у відставку

Єгипетські міністри йдуть у відставку

Опозиція в Єгипті вимагає негайної відставки президента Мохамеда Мурсі. Кінцевий термін ультиматуму — вівторок пообіді. Тим часом, 5 міністрів з уряду Мурсі вже оголосили про відставку. Інші також висловили таке бажання.

В бурхливих протестах минулої ночі взяли участь понад 14 мільйонів громадян, кілька активістів загинули. Загальне число жертв за тиждень зросло до 18. У понеділок демонстрації не вщухли, і проти ночі можуть статися нові сутички:

«Минулого разу ми розгорнули революцію, хоч ситуація була набагато кращою. Цього разу справи ще гірші, тож логічно, що на вулиці вийшли вдвічі більше невдоволених громадян».

«Невже Мурсі не бачить, що країна іде на дно? Йому потрібно зрозуміти, що люди не хочуть його влади».

На демонстрації по інший бік Тахріру вийшли й проурядові активісти, хоч їх і значно менше, ніж опозиції:

«Можна зрозуміти величезну кількість демонстрантів на вулицях минулої ночі. Люди, що входили до Національно-демократичної партії, їх було майже три мільйони в часи правління Мубарака. Тож природнім видається число людей, що протестували учора. Утім, найголовніше, щоб ці протести були мирними».

Військові залишались осторонь і не втручаються у протистояння, поки воно не переросло в серйозне насильство. Однак армія квапить владу і опозицію домовитися між собою.Єгипетські міністри йдуть у відставку, автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 2. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы