Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Інтелект потребує винагороди

Інтелект потребує винагороди

Інтелектуальна й творча праця має належно оплачуватися, що буде забезпечено вдосконаленням правового регулювання та практики збору авторської винагороди за використання музичної й аудіовізуальної продукції.

Про це заявив віце-прем’єр-міністр Костянтин Грищенко під час зустрічі з представниками асоціацій музичної та кіноіндустрії й організацій колективного управління.

Він наголосив, що проблеми, які існують у системі адміністрування роялті, стали однією з причин визначення Офісом торгового представника США України як держави, де не забезпечено належного захисту прав інтелектуальної власності.

При цьому віце-прем’єр підкреслив, що уряд у тісній взаємодії з громадськими організаціями та бізнес-асоціаціями планує вжити в найближчій перспективі низку заходів, які встановлять прозорість і чіткий порядок у сфері збору авторської винагороди. Він закликав численні організації колективного управління авторськими та суміжними правами і асоціації правовласників облишити традиційні чвари між собою та спільно долучитися до розробки змін у законодавстві, яке регулює ці питання.

«Наше спільне завдання — напрацювати правила, які гарантуватимуть, аби гроші, які сплачують заклади громадського харчування, дискотеки, кабельні оператори й інші комерційні підприємства за використання об’єктів інтелектуальної власності, в належному обсязі та оперативно розподілялися між українськими й іноземними виконавцями, кінокомпаніями, композиторами, записуючими компаніями й іншими власниками авторських і суміжних прав», — передає слова Костянтина Грищенка його прес-служба.Інтелект потребує винагороди, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы