Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

В Євпаторії на території санаторно-курортного лікувального комплексу «Феміда» розпочав роботу новий туристичний об'єкт - парк «Крим у мініатюрі»

В Євпаторії на території санаторно-курортного лікувального комплексу «Феміда» розпочав роботу новий туристичний об'єкт - парк «Крим у мініатюрі»

В лікувальному комплексі «Феміда» відкрився парк «Крим у мініатюрі»

На початку червня 2013 року в Євпаторії на території санаторно-курортного лікувального комплексу «Феміда» розпочав роботу новий туристичний об'єкт — парк «Крим у мініатюрі».

Нову пам'ятку створили власники аналогічного парку мініатюр в Алушті.

У парку представлені не тільки всі кримські палаци в масштабі 1:25, а й інші культурно-архітектурні пам'ятки Криму — копії найбільш цікавих і яскравих об'єктів півострова. Серед них: Лівадійський і Ханський палаци, «Ластівчине гніздо», будівлі кримського парламенту, Ради міністрів АРК та інше. Крім того, у парку навпроти один одного встановлені зменшені в 25 разів монументи «Батьківщина-Мати» (Київ) і «Статуя Свободи» (Нью-Йорк). Зараз тут знаходиться 36 експонатів.

Особливістю цього об'єкта туризму є світлове шоу, для якого було закуплено 100001 лампочку.

У перший день роботи парк відвідало близько 7 тис. осіб. Наразі туристичний об‘єкт приймає відвідувачів.В Євпаторії на території санаторно-курортного лікувального ..., автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 8. Отзывов пользователей: 5.

Источник: court.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}