Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

У пустелі ОАЕ загинув відомий автогонщик

У пустелі ОАЕ загинув відомий автогонщик

Лідер української команди з ралі-рейдів SIXT UKRAINE Вадим Нестерчук трагічно загинув у пустелі в Об’єднаних Арабських Еміратах під час підготовки до ралі «Шовковий шлях 2013». Трагедія сталася в другій половині дня в понеділок 24 червня.

Автомобіль команди застряг у піщаній пастці і після невдалих спроб вибратися з піску вийшов з ладу. Вадим Нестерчук рушив за допомогою до найближчої траси. Свого напарника, місцевого жителя, з яким проходило тренування, Вадим залишив поряд з автомобілем і надіслав GPS-координати місця розташування авто. Пізніше Нестерчук також відправив координати свого місця розташування біля траси. Рятувальна група, яка допомагала організовувати тренування в пустелі, прибувши на місце, вказане Вадимом, знайшла його вже без свідомості. За попередньою версією, смерть українського гонщика настала внаслідок теплового удару і зневоднення організму. Другого учасника тренування вдалося врятувати.У пустелі ОАЕ загинув відомий автогонщик, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 2. Отзывов пользователей: 3.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}