Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

У кого чуби тріщать?

У кого чуби тріщать?

Звернення народних депутатів України зумовлюють збільшення кількості контрольних заходів Державної фінансової інспекції, а отже, посилюють тиск на державний сектор. Аби не бути голослівними, у прес-службі відомства надали таку статистику: лише протягом 5 місяців нинішнього року до Держфінінспекції надійшло 135 депутатських звернень і запитів. Якщо порівнювати з минулими роками, то це в рази більше.

Приміром, за 5 місяців 2012 року цей показник становив 85, тоді як у 2011 та 2010 роках відповідно — 30 та 42. Складається парадоксальна ситуація: з одного боку, народні обранці начебто нарікають на зарегульованість та надмірний тиск на економіку, а з другого — своїми діями спричинюють зростання цього тиску через збільшення кількості ревізій та перевірок.

Найбільше запитів надходить від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»: Слюз Тетяна, Ар'єв Володимир, Петренко Павло… Явним лідером серед колег за кількістю звернень до державних інспекторів є Леся Горобець. На неї припадає понад 35% депутатських звернень, отриманих відомством минулого року. Переважно вони стосувалися закупівель за державні кошти.

Мабуть, депутатські звернення не безпідставні. Особливо якщо це стосується сфери держзакупівель, де зловживань хоч відбавляй. Однак посилення контролю не лише дає змогу вхопити за руку зловмисників, які спустошують державний бюджет, а й перешкоджає виробничій діяльності суб’єктів господарювання. Тож тут треба шукати якусь золоту середину.У кого чуби тріщать?, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 8. Отзывов пользователей: 4.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}