Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Вчені готують космічну станцію для Місяця

Вчені готують космічну станцію для Місяця

Місяць знову в моді. Людина хоче ще раз ступити на його поверхню. Для чого? Щоб розробляти мінеральні ресурси, спостерігати за Землею, слідкувати за погодними та астрономічними умовами. Енріко Діні, інженер з Італії, може допомогти. Він хоче створити космічну базу на місяці для європейської космічної агенції. Діні створив найбільший тривимірний принтер в світі. Наявна технологія друку, як пояснює винахідник, миттєво створює моделі з матеріалу подібного на піщаник. Він витриваліший за бетон, і не вимагає підтримки сталевих елементів.

Енріко Діні, інженер:

«Принцип роботи тривимірного принтера надзвичайно простий. Машина випускає пісок шар за шаром, який є дуже тонким — по 5 міліметрів, і розпилює закріплювач, подібний на солону воду, яка цементує пісок і створює, таким чином, моделі певного розміру».

Для будівництва станції винахідники хочуть використати справжній пісок з місяця, щоб подолати основну перешкоду на шляху до колонізації супутника Землі: везти будівельні матеріали туди дуже важко та неймовірно дорого.

Хав’єр де Кестел’єр, представник архітектурного агентства:

«У нас буде міцна раковина, циліндричний елемент, який потрібно привезти з Землі. Далі буде елемент, який можна ніби надути, так, це можливо. І зверху на надувній частині, яка буде ніби-то елементом підтримки, буде місце для невеликих роботів-3D-принтерів, подібних на ці, які будуть забудовувати довкола надувної частини. А захисна частина буде боронити споруду від усього: сонячної та гамма енергії, а також метеоритів».

Через світовий фінансовий хаос, повернення людини на місяць поки що чітко не заплановане. Незважаючи на це, такий крок дуже активно обмірковують європейці та американці (а також китайці, які скоро планують відправити на місяць робота). Можливо, місія на місяць стане репетицієюперед мандрівкою ще більш неймовірною — на Марс.Вчені готують космічну станцію для Місяця, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости

Salans, FMC и SNR ...
16:16, 21.11.2012

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы