Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

В Україні тривають профілактичні заходи «Пішохід» та «Мотоцикліст»

В Україні тривають профілактичні заходи «Пішохід» та «Мотоцикліст»

З 6 по 12 травня, за рішенням ООН у світі проходить Другий глобальний тиждень безпеки. Даний захід має на меті насамперед привернути увагу суспільства до необхідності забезпечення безпеки руху пішоходів. В Україні, в рамках Глобального тижня, також планується проведення низки заходів спрямованих на захист цієї категорії учасників дорожнього руху.

Так, на цьому тижні на території держави проводяться профілактичні заходи під умовною назвою «Пішохід». Інспектори ДАІ приділять більше уваги пішоходам — порушникам, а також проведуть бесіди з водіями, які не надають переваги в русі пішоходам.

Ще одна профілактична акція «Мотоцикліст» покликана нагадати водіям мототранспорту про безумовне дотримання ними Правил дорожнього руху. З настанням весняно-літнього періоду на наших дорогах стає більше двоколісних транспортних засобів. За статистикою, в цей період, спостерігається зростання кількості дорожньо-транспортних пригод за участю водіїв мотоциклів, мопедів та скутерів. Деякі власники двоколісної техніки, сідаючи за кермо, на жаль, нехтують елементарними правилами дорожньої безпеки — перевищують швидкість, не дотримуються рядності, виїжджають на зустрічну смугу, не пропускають пішоходів. Тож необхідно, щоб водії мототранспорту усвідомлювали — вони є учасниками дорожнього руху, й мають як права, так і обов’язки.В Україні тривають профілактичні заходи «Пішохід» та ..., автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 4. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы