Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Розчистили канали — врятували парк

Розчистили канали — врятували парк

У Луцьку весняна повінь істотно підтопила Центральний парк культури і відпочинку імені Лесі Українки та частково затопила територію місцевого зоопарку.

Майже стогектарну паркову оазу в центрі міста заклали наприкінці 1920-х років на місці болота, що прилягає до одного із семи архітектурних чудес України — Луцького замку. Тоді під керівництвом польського інженера Віктора Лібровича за участю Варшавського товариства меліорації брестська фірма «Шимон Клін і К» проводила будівельні роботи на болоті між річками Глушцем і Стиром. Створення міського парку припинилося у зв’язку з початком Другої світової війни і відновилося лише після її закінчення. У 1950-х методом народної будови люди вручну викопали мережу каналів, що мали акумулювати надлишок води. Висаджений на болоті парк став одним із кращих в Україні — і за оформленням, і за площею зелених насаджень.

Та роки минулих реформ зачепили й улюблене місце відпочинку лучан. Парк почав швидко заростати, меліоративні канали замулилися.

— Миритися із таким становищем не хочемо, — розповів міський голова Луцька Микола Романюк, який ініціював масштабне відновлення парку. — Тому найперше прибрали старі аварійні дерева. І відразу ж висаджуємо молоденькі ялини, берізки, декоративні кущі. А головне — нарешті поглибили і розчистили замулені осушувальні канали.

Це вже відіграло роль під час танення снігу. Води у парку нині стільки, що подекуди вона затопила й заасфальтовані пішохідні доріжки. Якби вчасно не розчистили канали, рівень її був би значно вищим. І відрізаними для людей опинилися б не тільки більшість ділянок Центрального парку, а й чимала площа місцевого зоопарку. Нині вода у ньому вже заповнила два викопаних між рядами вольєрів з дикими звірами ставочки. А в одному місці унеможливила кільцевий рух оглядовою стежкою.Розчистили канали — врятували парк, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы