Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Друге життя гетьманської столиці

Друге життя гетьманської  столиці

Триває відродження колишньої гетьманської столиці міста Глухова, що на Сумщині. Державна довгострокова програма зі збереження історико-культурної спадщини та розвитку туристичної інфраструктури цього міста, затверджена Кабінетом Міністрів України позаторік у липні, передбачає активну фінансову підтримку розбудови міста та його історичних пам’яток. Зокрема до кінця 2016 року місто одержить з державного бюджету близько 100 мільйонів гривень.

Як повідомив перший заступник голови Сумської обласної ради Олег Бояринцев, протягом минулого року вдалося реставрувати і капітально полагодити історичні об’єкти, які сьогодні мають важливе соціальне значення для жителів міста. Так, оновлено приміщення колишніх дитячого притулку М. Терещенка, Веригінської міської 4-класної школи, безплатної лікарні святої Єфросинії та інфекційного відділення земської лікарні, що становлять значну історико-культурну цінність. Нині тут розташовані відповідно загальноосвітні школи № 3 і 4, поліклінічне відділення Глухівської ЦРЛ та Центр реабілітації дітей-інвалідів. На цих об’єктах освоєно майже 13 мільйонів гривень.Друге життя гетьманської столиці, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 6. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}