Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

«День захисту життя» - разом із Державтоінспекцією Вінниччини

«День захисту життя» - разом із Державтоінспекцією Вінниччини

24 квітня у загальноосвітній школі №22 міста Вінниці пройшли заняття з безпеки життєдіяльності до яких долучилися працівники Управління ДАІ у Вінницькій області. Їхньою головною метою було нагадати дітям правила безпечної поведінки на дорозі, адже попереду тривалі травневі вихідні.

Профілактика дитячого травматизму на дорогах, без перебільшення, потребує уваги усього суспільства. Минулого року на автошляхах Вінницької області сталося 64 ДТП за участю неповнолітніх, в яких восьмеро загинули, а 67 дітей були травмовані. Вже у цьому році на дорогах області поранено п’ятеро дітей.

«Найголовніші правила в житті — це ті, які вчать як зберегти життя, — говорить директор ЗОШ №22 Галина Розторгуєва,- У навчальній програмі нашого навчального закладу є курс охорони життєдіяльності, в рамках якого ми нагадуємо дітям про правила поведінки на вулиці. Але, коли про них розповідають професійні співробітники, діти це краще засвоюють. Тому ми дуже вдячні інспекторам ДАІ, які завжди беруть активну участь у наших заходах, навчаючи дітей безпеці на дорогах». працівники ДАІ наглядають за дорогою, що проходить біля школи. І хоча в напрямках руху встановлені усі необхідні вказівки для водіїв, автопригод тут раніше відбулося чимало, учасниками яких, іноді, ставали і діти. Саме тому, Державтоінспекція та міська влада встановили біля школи кнопковий світлофор, яким сьогодні залюбки користуються діти.

Цього ж дня вони демонстрували знання правил дорожнього руху, які вивчили впродовж навчального року. Вікторини, ігрові вирішення дорожніх ситуацій, які підготували співробітники ДАІ зацікавили усіх учнів школи. А як захистити себе від авто пригод на дорогах області, розказували у класах найменшим школярам інспектори профілактичної роботи.

Чимале захоплення у школярів викликало знайомство зі спеціальною технікою ДАІ та засобами регулювання дорожнім рухом. У Державтоінспекції сподіваються, що діти добре засвоїли Правила дорожнього руху й будуть їх використовувати задля збереження свого життя.«День захисту життя» - разом із Державтоінспекцією ..., автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}