Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

«Екстрена» бездушність

«Екстрена» бездушність

Мама відразу повела її до педіатра в поліклініку за місцем проживання. За результатами аналізів той порадив терміново звернутися в хірургію обласної дитячої лікарні: мовляв, підозри на гострий апендицит. Ткачуки викликали «швидку допомогу». Показали лікарю щойно отримані аналізи зі значно підвищеним рівнем лейкоцитів, висловили свою тривогу, адже попереду вихідні…

Лікар і медсестра сказали: «Можемо відвезти вас тільки в міську дитячу лікарню, але там немає хірургічного відділення. Тому підпишіть відмову, а якщо хочете, везіть дитину до обласної дитячої самі».

Батьки так і зробили. Коли на таксі виїздили з двору, «швидка» ще стояла…

В обласній дитячій лікарні дитину з «гострим животом» госпіталізували, терміново скликали консиліум. Виявили гострий апендицит, підвищений рівень ацетону, високу температуру, кількість лейкоцитів більшала... Софію поклали під крапельницю і подякували мамі за те, що вчасно привезла доньку: ще трохи, мовляв, і ситуацію «малою кров’ю» не врятували б (для її стабілізації кваліфікованим фахівцям знадобилося кілька днів).

А я думаю про інше: що було б, якби мама послухала медиків зі «швидкої» і втратила важливий час? Нині у всіх на вустах — реформування «швидкої допомоги» в екстрену та невідкладну: в місті вона неодмінно має домчати до хворого за 10, у селі — не більш як за 20 хвилин. Рівненщина теж на всіх рівнях звітує, що не пасе тут задніх: ось і центральну диспетчерську обладнують надсучасною апаратурою і спецзв’язком, і три десятки новеньких «швидких» закупили бюджетним коштом. Усе це й має зменшити час приїзду карети «швидкої» навіть у найглухіше село.

Та тільки якщо такими самими подекуди глухими, як наші поліські села, будуть люди, які в тій кареті приїдуть, нічого з тієї реформи не вийде. І не допоможуть ані спецзв’язок у центральній диспетчерській, ані обладнання в салонах… Одне слово, з великої хмари піде в ліпшому разі малий дощ.«Екстрена» бездушність, автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}