Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Нагріла руки на фантомах

Нагріла руки на фантомах

Апеляційний суд Києва залишив без змін вирок членам організованої злочинної групи, котрі упродовж 2005—2006 років шляхом обману та підроблення документів заволоділи коштами інвесторів столичних новобудов на суму близько 13 мільйонів гривень.

Масштабну аферу, жертвами якої стали 15 киян, розробила 58-річна громадянка Росії. Діючи у складі організованої групи, жінка та три її спільники підшукували громадян, яким пропонували вкладати гроші в нерухомість однієї зі столичних будівельних компаній за меншою, ніж ринкова, ціною.

А щоб у людей склалося враження реальності інвестування, одна із учасниць злочинної групи, яка працювала менеджером столичного банку, підтверджувала неправдиву інформацію про надходження коштів та перебування потерпілих у реєстрі інвесторів. Крім того, потерпілим надавалася документація про об’єкти, що будуються, та плани-схеми квартир, власниками яких вони нібито стануть.

У липні 2012 року вироком Печерського райсуду столиці організатор афери отримала покарання у вигляді 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Інші учасники злочину — від 5 до 9 років залежно від ролі у шахрайській схемі. Крім того, суд задовольнив цивільні позови потерпілих на суму майже 13 мільйонів гривень.Нагріла руки на фантомах, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 7. Отзывов пользователей: 3.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}