Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

«Урок читання» за трибуною

«Урок читання» за трибуною

Більша частина їх прикотила з районів. Почалася нарада. Спочатку виступив головний діяч. Читав доповідь старанно, з почуттям, з дотриманням розділових знаків і логічних наголосів, похвалившись здобутками і окресливши плани на майбутнє. Далі настав час обговорення. Тут уже почали виходити прибульці з районів, теж читаючи заздалегідь написані аркуші у формі звіту про виконання і перевиконання планів.

Читали з різною швидкістю — одні бадьоро, інші хвилюючись і затинаючись. Як наслідок, таки відчутно перебрали час. «Давайте коротше!» — запропонували черговому «мученику трибуни». Але він вчепився у свого папірця наче кліщ у картуза, заторохтівши з подвоєною швидкістю. І, що б ви думали, — таки дочитав до кінця!

Кілька чоловіків з віддалених куточків області, яких не було у списку на виступи, зайнявши «камчатку», релаксували, купаючись у сонячному промінні. І тут заголосив навіженою мелодією чийсь мобільний телефон. Здригнулися всі — і ті, хто упівока куняв, і ті, хто тихенько перемовлявся, не забуваючи час від часу кидати осмислений погляд на президію. «Ще хтось наполягає на виступі? — прокинувся і начальник. — Хто за те, щоб припинити обговорення? Одностайно!»

Знаєте, що це за управління? О, що я чую! Такий список! Навіть не сумнівалася, що не лише мені «пощастило» хоча б раз побути на засіданні за аналогічним сценарієм: для «галочки» — без жодної живої думки. А по закінченні того дійства понад усе хотілося допетрати: і що то було? І, головне, навіщо? Навіщо зривати людей з робочих місць, гнати автівки і витрачати бензин? Тільки заради того, щоб провести урок читання? Чи зміниться щось після нього в управлінських підрозділах? Чи не легше і чи не економніше було б просто розіслати кожному з присутніх доповідь і виступи електронною поштою? (А заодно і журналістам — щоб не витрачали марно час, розшифровуючи з диктофонів те, що вже існує в електронному вигляді.)

«Ну-ну-ну! Ай-я-яй! Ич яка!» — так і бачу, як сваряться на мене прихильники таких засідань. Оце, мовляв, загнула! Це ж треба, на святая-святих замахнулася. Так ми дійдемо до того, що викинемо на смітник усі трибуни! А вони ж нам дісталися у спадок від бюрократів попередніх поколінь!

Ну чого ви, шановні? Для чого ж тоді блага цивілізації, якщо не користуватися ними?«Урок читання» за трибуною, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}