Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Столичні чиновники незаконно передали в оренду школу-інтернат?

Столичні чиновники незаконно передали в оренду школу-інтернат?

Прокуратура Дарницького району столиці заявила позов до Окружного адміністративного суду Києва та вимагає скасувати розпорядження Дарницької районної держадміністрації, яким приміщення школи-інтернату №10 по вул. Вакулінчука, 1 протиправно передано в оренду приватним підприємствам, передає УНІАН з посиланням на прес-службу прокуратури Дарницького району Києва.

Як зазначили в прокуратурі, Дарницькою РДА у 2004 році двом приватним підприємствам було передано в оренду строком на 7 років нежитлові приміщення школи-інтернату №10, де навчаються діти, що потребують корекції фізичного та розумового розвитку.

Загальна площа приміщень, наданих в оренду, становить понад 2800 м2.

Між тим прокурорською перевіркою встановлено, що надання в оренду шкільних приміщень призвело до погіршення умов перебування дітей у навчальному закладі. Так, за висновками фахівців МОЗ України, в порушення санітарних вимог 96 вихованців інтернату вимушені навчатися у непристосованих для цього умовах, а саме: у приміщеннях спального корпусу.

У зв’язку з цим столичною прокуратурою було опротестовано протиправну передачу в оренду нерухомого майна навчального закладу. Як результат, укладені договори були скасовані.

Натомість, в порушення прав дітей приміщення не були повернуті закладу, а терміни дії вже не чинних договорів розпорядженням Дарницької РДА протиправно продовжені до 2021 року, повідомили в прокуратурі.

Тому у своєму позові прокуратура вимагає визнати протиправним та скасувати розпорядження Дарницької РДА щодо передачі в оренду шкільних приміщень та повернути їх у користування вихованцям навчального закладу.Столичні чиновники незаконно передали в оренду школу-інтернат?, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}