Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Депутати мають ухвалити інтеграційні закони

Депутати мають ухвалити інтеграційні закони

Прем’єр-міністр Микола Азаров під час зустрічі з представниками Ялтинської європейської стратегії (YES) на чолі з головою її Наглядової ради Александером Кваснєвським зазначив, що уряд України підтримує ініціативи YES і завжди із задоволенням бере участь у дискусіях, які проводяться на її майданчику. «Ялтинська європейська стратегія вже не перший рік впливає на політичний та економічний клімат в Україні, вона сприяє нашій європейській інтеграції», — сказав Микола Азаров.

У ході зустрічі сторони обговорили актуальні питання, що стосуються економічної і політичної ситуації в Україні, впровадження реформ, а також виконання Україною Порядку денного Асоціації Україна — ЄС. Прем’єр-міністр висловив сподівання на ухвалення парламентом, який нарешті запрацював, законопроектів, що стосуються європейської інтеграції. Він запевнив співрозмовників, що уряд виконає взяті на себе зобов’язання.Депутати мають ухвалити інтеграційні закони, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 5. Отзывов пользователей: 3.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}