Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Азербайджан завжди готовий іти назустріч

Азербайджан завжди готовий іти назустріч

У рамках візиту до Баку віце-прем’єр-міністра співголову Спільної міжурядової українсько-азербайджанської комісії з питань економічного співробітництва Костянтина Гри- щенка прийняв Президент Азербайджанської Республіки Ільхам Алієв. Під час зустрічі азербайджанський лідер зокрема наголо-сив: «Україна для Азербайджану є справжнім другом, партнером і союзником». У контексті підготовки візиту Президента Азер-байджану до України обговорено пріоритетні питання двосторон-ньої співпраці, що перебувають на особистому контролі глав обох держав.

Із першим заступником Прем’єр-міністра Азербайджану Ягу-бом Еюбовим Костянтин Грищенко обговорив практичні аспекти підготовки до чергового засідання Спільної міжурядової україн-сько-азербайджанської комісії з питань економічного співробіт-ництва. Урядовці із задоволенням відзначили позитивну динаміку двос-торонньої співпраці в енергетичній, аерокосмічній, торговельно-економічній та гуманітарній сферах. Костянтин Грищенко поін-формував азербайджанського колегу, що вже понад 4 тисячі сту-дентів з Азербайджану здобувають освіту в Україні, і українські ВНЗ готові надалі розширювати обсяги освітніх послуг для азер-байджанської молоді. Перспективи розширення співпраці в енергетичній сфері в рамках визначених Президентом Віктором Януковичем завдань з диверсифікації джерел постачання нафти та газу в Україну Кос-тянтин Грищенко обговорив з керівником Державної нафтової компанії Азербайджанської Республіки (SOCAR) Ровнагом Абду-лаєвим, повідомляє прес-служба віце-прем’єра.Азербайджан завжди готовий іти назустріч, автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы