Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

11 пістолетів намагався ввезти українець з Польщі

11 пістолетів намагався ввезти українець з Польщі

В середу, 27 березня прикордонники затримали жителя Чернівецької області при спробі перевезти 11 пістолетів у власному автомобілі «Фольксваген Кадді» через україно-польський кордон, передає ТСН з посиланням на Українські новини.

За даними Держприкордонслужби, громадянин повертався додому через пункт пропуску Краковець (Львівська область) і вибрав при проходженні контролю смугу руху «зелений коридор», демонструючи відсутність заборонених до перевезення предметів.

«Однак під час контролю в інспектора прикордонної служби виникли певні сумніви щодо «щирості» нашого співвітчизника. Саме тому прикордонники ініціювали поглиблений огляд автомобіля, до якого було притягнуто оглядову групу Мостицького прикордонного загону, що працює в пункті пропуску, і співробітників митниці», — йдеться в повідомленні.

Під час перевірки на автомобіль відразу ж відреагував службовий собака. В авто знайшли 2 схованки в нижніх частинах задніх пасажирських сидінь.

У схованках чоловік віз 11 пістолетів марок «Wаlter P 22», «Ballester-molina», «Glok 19», «Glok 17», «HKP 30», «USP», а також 20 обойм для пістолетів різного типу, дерев'яну кобуру до пістолета «Маузер», пластмасові шомполи, футляри для зберігання пістолетів.11 пістолетів намагався ввезти українець з Польщі, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}