Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Львівщина сподівається на хороший урожай

Львівщина сподівається  на хороший урожай

Голова Львівської обласної державної адміністрації Віктор Шемчук доповів Вікторові Януковичу про плани соціально-економічного розвитку регіону.

«Це перша зустріч із Президентом після місяця моєї роботи на посаді голови Львівської облдержадміністрації. Основні питання, яких ми торкалися, — це соціально-політична, економічна ситуація в області, проблемні питання — для того, щоб активніше і швидше їх вирішити», — сказав він після зустрічі з главою держави.

Голова Львівської облдержадміністрації також доповів Президентові про діяльність керівництва області, Державної служби з надзвичайних ситуацій та правоохоронних органів, спрямовану на ліквідацію наслідків сильних снігопадів у березні, а також на запобігання можливим повеням, спричиненим таненням снігу. «Ми активно відпрацювали цю фазу разом зі службою з надзвичайних ситуацій, правоохоронними органами. Вдалося забезпечити безперешкодний проїзд трасами Львівщини. Пік загрози повені вже минув, тому можна сказати, що з цією проблемою ми впоралися», — зазначив він.

У цьому контексті глава держави зауважив: з огляду на складні погодні умови цієї зими, керівництво області вже зараз має розпочати підготовку до наступного сезону. «Висновки треба зробити, які були недоліки в цьому році», — передає слова Президента його прес-служба.

Віктор Янукович також поцікавився підготовкою до весняних польових робіт. Віктор Шемчук повідомив, що вже вирішено питання щодо їх фінансування, сільгосппідприємства краю забезпечені пальним у повному обсязі. За даними управління сільського господарства, всі культури перебувають у хорошому стані, тому область сподівається отримати хороший врожай.

Президент України та голова Львівської ОДА також обговорили стан автомобільних доріг. Після зустрічі з Президентом Віктор Шемчук повідомив про один із важливих планів, що реалізується зараз на Львівщині, — це будівництво перинатального центру.Львівщина сподівається на хороший урожай, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}