Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

На Донеччині визначали веселих та найкмітливіших юних інспекторів руху

На Донеччині визначали веселих та найкмітливіших юних інспекторів руху

Наразі по всій Україні проходять зональні змагання гри КВН ЮІР. Веселий конкурс, що користується неабиякою популярністю серед дітей, проходе в Україні вже 17 років поспіль. А на Донеччині, через велику кількість бажаючих прийняти участь, ця гра по праву може називатися молодіжним рухом.

Ще в листопаді минулого року команди КВН-ЮІР установ освіти міст та районів Донецької області розпочали підготовку до участі в конкурсі, і до березня цього року в кожному місті та районі були визначені переможці місцевих ігор. Не дивлячись на карантини, канікули, напружений графік навчання, команди з 25 міст і районів регіону — переможці місцевих конкурсів — заявили про участь в фіналі обласного конкурсу КВН-ЮІР.

Ініціатори та керівники гри — управління ДАІ Донецької області, управління освіти і науки Донецької облдержадміністрації, обласне управління у справах молоді Донецької ОДА створили всі належні умови для проведення конкурсу. Були визначені кращі палаци дитячої творчості, ведучі створили найтеплішу атмосферу змагань, вболівальники визначали кращих не тільки серед своїх команд, але й вітали гучними оплесками вдалі жарти команд-суперниць.

Відмінний настрій, весела атмосфера, нескінченні спалахи гумору — все це і не тільки — атрибути веселих і кмітливих учасників юних інспекторів руху в грі на неабияку тему по Правилам руху.

За підсумками відбіркових турів ігор були визначені п’ять кращих команд , які напередодні дня гумору змагалися у фіналі обласного конкурсу — це команда «15 кадрів» з будинку дитячої творчості м. Єнакієво, «IN-Cпектр» з ліцею «Спектр» м. Торезу, «Люди в черном» із ЗОШ № 91 м. Донецька, «3 D» з м. Артемівську та «Смешная сплошная» з Сніжнянського будинку дитячої творчості.

Фінальна гра КВН-ЮІР пройшла «на одному диханні». Команди були відмінно підготовлені, лунала сучасна музика та влучні жарти. В результаті цікавої і наполегливої боротьби переможцями стала команди — «Смешная сплошная» з м. Сніжне. Друге місце зайняли команди КВН-ЮІР з м. Артемівська та м. Торезу. Третє місце посіли команди з м. Донецька та м.Єнакіївого. Всі команди були нагороджені цінними призами та солодкими подарунками.

В області 17-й сезон гри КВН-ЮІР завершений, але команди вже мріють про наступний конкурс. Відрадно, що дуже багато керівників і команди відразу ж після гри цікавилися — як наступного року проводитиметься такий захід.

Команда-переможниця обласного фіналу 26 квітня буде представляти Донецьку область на відбірковому турі всеукраїнського конкурсу КВН-ЮІР в м. Донецьку, де зустрінуться з командами Луганської, Дніпропетровської, Запорізької та Кіровоградської областей.На Донеччині визначали веселих та найкмітливіших юних ..., автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}