Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Обрані… бути заручниками?

Обрані… бути заручниками?

Таке враження, що кияни масово перетворюються на таких собі ненажер, які тільки й думають, як набити шлунок.

Звісно, зручно, коли біля дому є продуктова крамничка. Не потрібно йти по хліб чи молоко у супермаркет і простоювати у довжелезних чергах до кас. Але, повірте, є в цієї медалі й зворотний бік. І віднині мешканцям мого будинку доводиться спостерігати його чи не щодня.

Та починалося все доволі райдужно. Оголошенням на дверях під’їзду нам заздалегідь повідомили, що в будинку на першому поверсі незабаром відкриють продуктовий магазин. Умовили навіть вередливих бабусь, які завжди чимось не задоволені. Керівництво магазину розповідало, що віднині літнім людям не треба буде ходити далеко по продукти. «Це ж так зручно, коли все потрібне можна придбати, навіть не виходячи з двору! Не всім так щастить! Вважайте, що ви обрані!» І ми повірили… Перетерпіли незручності під час ремонту крамниці: сміття у дворі, уламки будматеріалів, розкидані скрізь. Так, зрештою їх прибрали, але далеко не одразу. І ось магазин відкрили…

Скажу щиро, спочатку мені це навіть подобалося. Справді, забула купити майонез чи закінчилася раптово сіль — нема проблем, вийшла у двір, зайшла в магазин — 15 хвилин і я з товаром удома. Швидко, зручно, майже ідеально.

Яка плата за таку зручність, почала розуміти вже за тиждень. Коли вранці поспішаєш на роботу, дратує будь-яка дрібничка. Що вже й казати про величезну вантажівку, яка підвозить продукти до магазину, що перегороджує вихід із двору. Ставлять її чомусь зазвичай в арці. І коли намагаєшся «просочитися» між нею і стіною, обов’язково забрудниш одяг або об крейду на стіні, або в машинне мастило. Є варіант оббігти навколо двору, але ж це додатковий час. На запитання, чому машина стоїть в арці саме тоді, коли люди йдуть на роботу, відповідь від водія отримала очікувану: «Я теж на роботі, які питання?»

А питання є. Сміття комунальники, як і з багатьох столичних подвір’їв, не завжди вивозять вчасно. І до того, яке виносимо ми з сусідами зі своїх квартир, тепер додається ще й сміття з магазину. Уявляєте, які вимальовуються терикони на смітнику, наприклад, зараз, коли пересування автомобілів у Києві ускладнене погодними умовами? Знову ж таки, як мами можуть спокійно відпускати дітей гратися у двір, до якого будь-якої миті заїде здоровезна фура?Обрані… бути заручниками?, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}