Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Свято не зіпсувати —заздалегідь квиток придбати

Свято не зіпсувати —заздалегідь квиток придбати

Українська залізнична швидкісна компанія інформує пасажирів, що починаючи з 19 березня в усіх залізничних касах та на сайтіhttp://booking.uz.gov.ua/відкрито попередній продаж проїзних документів на електропоїзди категорії Інтерсіті+ та Інтерсіті, що вирушать у рейси на травневі свята (1 та 2 травня) та у передсвяткові дати.

Залізничники рекомендують пасажирам заздалегідь потурбуватись про квитки, аби без проблем і в потрібний час дістатися до місця призначення. У подальшому кожного наступного дня відкриватиметься дата продажу з максимальною сумою знижки (за 45 діб до дати поїздки).

У прес-службі відомства нагадують, що з 1 березня 2013 року введена в дію гнучка система регулювання тарифів на квитки першого класу поїздів Інтерсіті+. Суть її в тому, що чим раніше придбаний квиток, тим він дешевший.

Отже за 45 діб зменшення вартості плацкарти буде на 15%, а 44 — 30 — на 10%, за 29 —10 діб — без змін. А ось уже за 9 — 5 діб на пасажирів чекає підвищення вартості плацкарти на 5%, за 4 —3 — на 10%, за 2 — 1 добу — на 15%.Свято не зіпсувати —заздалегідь квиток придбати, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы