Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Обама закликав ворушити економіку

Обама закликав ворушити економіку

Президент США Барак Обама у своєму щорічному посланні до Конгресу «Про стан держави» закликав підтримати урядові заходи щодо пожвавлення економіки країни. Удруге обраний президент-демократ, від якого чекають нестандартних ходів на випередження викликам, що існують, серед іншого закликав до рішучих дій щодо реформування системи обігу зброї у США, боротьби із кліматичними змінами, а також реформи системи імміграції.

Промовляючи у Палаті представників, Б. Обама наголосив, що завданням його покоління є відродження справжнього рушія економічного зростання Америки — середнього класу, який процвітає. «Ми прибрали рештки кризи і з ще більшою впевненістю можемо сказати, що наша держава зараз сильна», — впевнено заявив промовець і додав, що саме забезпечення економічного зростання та створення робочих місць мають бути дороговказом на шляху до омріяного процвітання. А на закид скептиків і реалістів рішуче наполіг: він не збільшить дефіциту ані на десятицентовик.

Водночас Б. Обама запропонував реформи, які повинні зменшити вартість федеральної програми охорони здоров’я для пенсіонерів і закликав інвестувати в інфраструктуру, екологічно чисту енергетику й освіту, пообіцявши почати діяти самотужки, якщо Конгрес не ухвалить законодавство з питань кліматичних змін.

Він закликав Конгрес збільшити розмір мінімальної заробітної плати, ухвалити законодавство, яке б забезпечувало жінкам однаковий із чоловіками заробіток і пообіцяв створити комісію з питань удосконалення виборчого процесу.

Переобраний президент США також заявив, що протягом року ще 34 тисячі американських військовослужбовців повернуться з Афганістану, а до кінця 2014-го війна в цій країні завершиться.Обама закликав ворушити економіку, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 8. Отзывов пользователей: 3.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}