Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Педагога Макаренка шанують і в Європі

Педагога Макаренка шанують і в Європі

У Білопіллі Сумської області, де 125 років тому народився видатний педагог і письменник Антон Макаренко, урочисто відзначили ювілейну дату свого знаменитого земляка. Зокрема, відкрито меморіальну дошку на будинку колишнього старшого коваля залізничних майстерень станції Білопілля Авраменка, в якому свого часу жили Макаренки і маленький Антоній.

На масштабне педагогічне свято завітали освітяни з України та Європи. Зокрема, науковець Еміліано Меттіні, який представляв Італійську асоціацію імені А. Макаренка при Університеті Ла Сапієнца в Римі, високо оцінив творчу спадщину уродженця Білопілля. Вивчаючи основоположні засади одного з кращих педагогів минулого століття, він наголосив на їхній цінності і неперехідності. Зокрема, роботи вихователя і письменника активно використовують у Японії, Франції, Німеччині, Англії, США, інших країнах різних континентів.

Того ж дня в місті відбувся масштабний педагогічний форум, а на базі Сумського педагогічного університету, який більш як півстоліття носить ім’я А. Макаренка, відбулася низка заходів.Педагога Макаренка шанують і в Європі, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 3. Отзывов пользователей: 2.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}