Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Хто захистить будинок від руйнації?

Хто захистить будинок  від руйнації?

А ще протягом багатьох років він експлуатується з порушенням норм чинного законодавства. Можу це стверджувати, адже за фахом я технолог будівельного виробництва з чималим стажем.

Біля будинку розташований Дарницький залізничний вокзал. А отже, щодня по кілька разів повз нього проходять великовантажні електропотяги. Але ні захистом довкілля, ні розташованих поряд будівель та людей, що у них мешкають, ніхто не переймається. Виживаємо, як можемо, але нині будинок уже в критичному стані.

Усі вікна і двері у моїй квартирі, та й у сусідів, вкриті тріщинами. Стіни потріскані і просідають. І хоч ніякого ремонту місцевий ЖЕК робити не бажає, та й взагалі не дуже переймається наданням мешканцям якісних комунальних послуг, плату за них бере вчасно і досить високу, вищу за місцеві тарифи. Мої скарги просто ігнорують. І те, що я ветеран праці, ніякого впливу на цих працівників не має.

Хто захистить мене та моїх сусідів від руйнації будинку, а також байдужості, бездіяльності і свавілля працівників ЖЕКу?

В. КОСТЕНКО-КОСТЕНЧУК, м. Київ

Олександр МАЗУРЧАК, перший заступник голови Київської міської державної адміністрації:

— Згідно зі статтею 177 Житлового кодексу та вимог пункту 7 Правил користування приміщеннями житлових будинків, затверджених постановою Кабінету Міністрів від 24.01.2006 року №45, власники квартир зобов’язані забезпечувати схоронність жилих приміщень, бережно ставитися до санітарно-технічного та іншого обладнання і за власний рахунок проводити ремонтні роботи у власних жилих приміщеннях.

Вам неодноразово пропонували укласти угоду на утримання будинку та прибудинкової території, затверджену постановою Кабміну від 20.05.2009 року №529, від укладання якої ви відмовилися.

За результатами комісійного обстеження згаданого житлового будинку встановлено, що прибудинкову територію прибрано та очищено від снігу, побутові відходи вивозять згідно із графіком. Сходові клітки освітлені і прибираються вчасно. Ремонт покрівлі та сходових кліток у будинку проведено у 2008 році за рахунок коштів програми «Твій дім, твоє подвір’я».

Під час візуального обстеження фасаду будинку встановлено, що через тривалу його експлуатацію в деяких місцях спостерігається вивітрювання цементного розчину цегляної кладки, подекуди є тріщини. На цоколі частково відшарувалася штукатурка.

Утеплення зовнішніх стін панелей у житловому будинку не входить до типового переліку послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, які враховано у тарифі квартирної плати, затвердженому постановою Кабінету Міністрів від 20. 05. 2009 року №529 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій і Типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій», а виконується за рахунок бюджетних призначень.

З огляду на це, утеплення зовнішніх стін стінових панелей житлового будинку, де ви мешкаєте, буде враховано при відповідному фінансуванні.Хто захистить будинок від руйнації?, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}