Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Кіпр відмовляється від оподаткування депозитів

Кіпр відмовляється від оподаткування депозитів

Політичні партії Кіпру домовилися створити інвестиційний фонд у рамках нового плану з подолання кризи в країні. Про це повідомив президент Кіпру Нікос Анастасіадес. Подробиці поки що невідомі, передає Радіо Свобода.

Крім того, після зустрічі, що тривала кілька годин, лідери партій Кіпру вирішили остаточно відмовитися від непопулярних намірів оподаткування депозитів.

Раніше сьогодні Європейський центральний банк дав Кіпру час до понеділка для того, щоб знайти вихід із критичної ситуації, що склалася в цій країні.

ЄЦБ тримає банки Кіпру на плаву, дозволяючи їм використовувати надзвичайні фонди з місцевого центрального банку, але заявляє, що зупинить це, якщо Кіпр не узгодить план порятунку до понеділка.

Кіпр має зібрати 5,8 мільярда євро, щоб отримати міжнародну фінансову допомогу в 10 мільярдів євро.Кіпр відмовляється від оподаткування депозитів, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 3. Отзывов пользователей: 3.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}