Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Державтоінспекція Прикарпаття за безпеку дітей на дорогах

Державтоінспекція Прикарпаття за безпеку дітей на дорогах

Саме під таким гаслом пройшла профілактична акція організована управлінням Державтоінспекції УМВС України в Івано-Франківській області.

На сцені обласної філармонії для дітей початкових класів шкіл м. Івано-Франківська акторами, заслуженим артистом України Левком та Лідією Бебешко в ролі Левка Дурка та інспектора ДАІ, проведено театралізований урок-виставу з вивчення Правил дорожнього руху на тему: «Від рідного порога — безпечна дорога». Метою цього заходу є популяризація серед школярів Правил дорожнього руху, привернення уваги громадськості до проблем дитячого дорожньо-транспортного травматизму.

У формі діалогу «Запитання-відповідь» актори спілкувалися з юною артисткою, обговорювали цікаві дорожні ситуації. Не бракувало і комічних дитячих відповідей і різних цікавинок від школярів, які разом зі сценічним інспектором ДАІ привчали до дисципліни на дорозі порушника-бешкетника Левка Дурка.

«Головне, щоб найменші учасники дорожнього руху навчилися правильно поводитися на дорозі, щоб почуватися у безпеці. Найкращим і найрезультативнішим методом навчання дітей є ігри, конкурси, театралізовані дійства. Саме у музичному, навчально-розважальному жанрі діти краще засвоюють Правила дорожнього руху, оскільки це і цікаво і невимушено», — зауважив начальник обласної Державтоінспекції майор міліції Ярослав Ковальчук, який взяв участь у заходах.

Також перед юними учасниками дорожнього руху виступила команда КВК учнів 7-11 класів ЗОШ №2 м. Івано-Франківська «Екстремали», яка торік в обласному конкурсі посіла перше місце. Більш досвідчені та краще обізнані у сфері питань з безпеки дорожнього руху, школярі професійно і серйозно жартували над своїми помилками на дорозі, які можуть призвести до нещасть.

Виступ пройшов цікаво і, як кажуть, на одному подиху. Діти перебували під гарним враженням від розумного інспектора ДАІ і обурювалися діями негативного героя Левка Дурка, який поводився на дорозі, як «невмійко» і «незнайко» Правил дорожнього руху. Головне, малеча добре розмежувала, як потрібно діяти на дорозі в тій чи іншій ситуації і які можуть бути наслідки, якщо не бути уважним та не дотримуватися Правил. Дітки не прощалися з акторами — вони сказали: до нових зустрічей.Державтоінспекція Прикарпаття за безпеку дітей на дорогах, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}