Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

За кордоном зростає попит на українські харчі

За кордоном зростає попит на українські харчі

У 2012 році на 18,3% збільшилися обсяги експорту продукції харчової та переробної промисловості.

При цьому частка продукції харчової та переробної промисловості у загальному експорті аграрної продукції становила приблизно 50%, тобто 8,8 мільярда доларів.

«Належна якість продукції українського виробництва дає змогу експортувати до 20% молочних виробів, вироблених в Україні, 20% — маргаринів, 20% — бурякового цукру, 50% — кондитерських виробів та 90% — вітчизняної соняшникової олії. Нині кожна друга тонна соняшникової олії, яку реалізують на світовому ринку, вироблена в Україні», — наголосив заступник міністра аграрної політики та продовольства Олександр Сень. Крім того, попит на продовольство на світовому ринку постійно зростає. Тому, аби завоювати провідні позиції і підвищити конкурентоспроможність, в Україні на підприємствах харчової промисловості запроваджують системи контролю за якістю, в тому числі HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points), які відповідають міжнародним вимогам. Так, ці системи вже впроваджені на 99% українських підприємств, що здійснюють експорт у країни Європейського Союзу чи Росію. У грудні 2012 року після спільної чотирирічної роботи Мінагрополітики та Держветфітослужби генеральний директорат САНКО додав Україну до списку країн, які мають право експортувати продукцію птахівництва в Євросоюз. Це свідчить про те, що Україна стає повноправним гравцем на ринку харчової продукції у світі, й раніше недосяжний рубіж високотехнологічна галузь птахівництва вже подолала.За кордоном зростає попит на українські харчі, автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}