Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Медики оздоровлюються

Медики оздоровлюються

Понад дві сотні медичних працівників Закарпаття взяли участь у зимовій спартакіаді з гірськолижного спорту. Учасники 25 команд, які приїхали на гірськолижний курорт «Синяк», з великим натхненням і завзяттям провели чергове свято краси і здоров’я. Головним організатором виступила обласна профспілка працівників охорони здоров’я, яка об’єднує 27 тисяч медиків.

Визначали найкращих майстрів гірськолижних спусків у двох вікових групах, окремо серед чоловіків і жінок. Перемогу серед спортсменок віком до 35 років здобула лікар-терапевт Хустської районної поліклініки Катерина Маслей. З торішньої другої нині піднялася на найвищу сходинку п’єдесталу пошани. Серед жінок старшої групи кращою стала лікар-уролог Ужгородської центральної районної лікарні Світлана Чопик. Перша з них стоїть на лижах із п’яти років, друга — зі студентської пори.

Лікарі обласної дитячої лікарні виграли найбільшу кількість нагород зимової спартакіади. Фото автора

У змаганнях серед чоловіків двох вікових категорій — до 40 і за 40 — кращими стали представники династії Новикових із Мукачівської обласної дитячої лікарні: Михайло і Андрій, син і батько. Цікаво, що Андрій Новиков, окрім роботи лікаря-педіатра, працює ще й інструктором на гірськолижній базі, де навчає азів спуску початківців. Мама ж Андрія уперше стала на лижі в 60 років.

Найбільше нагород — в обласної дитячої лікарні. Друге місце в командному заліку посіли спортсмени обласного протитуберкульозного диспансеру, третє — обласної клінічної лікарні імені Андрія Новака.Медики оздоровлюються, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}