Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Середньовічні стріли кордон не перелетіли

Середньовічні стріли кордон не перелетіли

Історичні і художні раритети поповнили держфонди чернівецьких музеїв, а не закордонні приватні колекції.

Серед старовинних предметів високої культурної та історичної цінності, вилучених правоохоронцями Буковини при спробі вивезти їх за кордон через міжнародний автомобільний пункт пропуску «Росошани» поза митним контролем, — ікона та десять металевих наконечників до стріл, виготовлених у XIII—XV ст. способом литва, кування та шліфування. За рішенням Міжвідомчої ради з питань вивезення, ввезення та повернення культурних цінностей Міністерства культури України ці зразки національної старовини будуть зберігатися і вивчатися буковинськими фахівцями та поповнять музейні фонди краю.

— Нас дуже тішить ця вже усталена традиція передачі буковинським музеям унікальних старожитностей, які збиралися контрабандою вивезти з країни, але завдяки правоохоронним органам залишилися у нас, — зазначає директор Чернівецького художнього музею Інна Кіцул. — Передану нам ікону «Ісус Христос з головою Іоана Хрестителя та предстоячими», зразок малярства на дереві кінця XIX ст., відвідувачі нашого музею зможуть побачити на щорічній виставці нових надходжень. Цілком імовірно, після її ретельного вивчення експертами із сакрального мистецтва художня рада музею надасть їй місце у постійній експозиції.Середньовічні стріли кордон не перелетіли, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}