Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Аліменти «на біс»

Аліменти «на біс»

ДОКАЗ

Факт виплати грошей потрібно засвідчувати платіжними документами

Після того, як із сумою аліментів розібрались, юристи радять звернути увагу на те, як саме виплачуються ці гроші. Найпростіше прийти до колишньої дружини і віддати їй аліменти. Так би мовити, з рук у руки. Проте так робити не те що не варто, а подекуди небезпечно. Оскільки факту передачі грошей ніде і ніким не зафіксовано. А покладатися на чесність колишньої дружини не варто. Адже є ймовірність, що через якийсь час колишня подасть у суд і чоловік буде змушений повторно заплатити аліменти.

— Щоб уникнути таких ситуацій, радимо фіксувати факт передачі аліментів, — розповідає правник Юрій Мокрий. — Найкраще аліменти переказувати поштою чи на особистий рахунок дружини чи дитини в банку. Проте обов’язково потрібно вказати призначення платежу, тобто аліменти на прізвище, ім’я, по батькові та рік народження дитини, якій призначено гроші. Не забути слід і про період, за який переказуються аліменти.

Також колишнє подружжя може піти до нотаріуса й укласти угоду, в якій прописується не лише сума аліментів, а й конкретне число місяця, коли саме їх повинні виплачувати. В угоді можна передбачити й кількість побачень батька з дитиною або прописати, з ким нащадок проводитиме відпустку.

Інколи передача аліментів засвідчується розпискою. У крайньому разі можна передавати аліменти у присутності свідків. Проте якщо жінка вирішить повторно «здерти» аліменти з колишнього, то чоловік, не маючи паперових «свідків», не зможе довести свою правоту. Навіть попри те, що він утримував кілька років не лише дитину, а й колишню дружину, яка ніде не працювала. Хоч об’єктивних причин для сидіння вдома й не було.Аліменти «на біс», автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}