Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

У світовій торгівлі Китай попереду планети

У світовій торгівлі Китай попереду планети

Згідно з повідомленням агенції Bloomberg, минулий 2012 рік США завершили з торговельним оборотом 3,82 трильйона доларів і поступилися своїм лідерством у світовій торгівлі Китаю, відповідний показник якого торік сягнув 3,87 трильйона доларів. Водночас аналітики звертають увагу на те, що економіка США в грошовому еквіваленті, як і раніше, вдвічі перевищує економіку Китаю.

Азійський гігант поступово стає також основним торговельним партнером провідних економік світу. За даними банку Goldman Sachs Group, до кінця десятиліття індивідуальні торговельні обороти країн ЄС із Китаєм виявляться значнішими, ніж між собою. Приміром, експорт Німеччини в Китай удвічі перевищить німецький до сусідньої Франції.

До 2016 року Китай, імовірно, стане провідною торговельною державою, зберігаючи також звання найбільшого споживача енергоносіїв та власника найбільших валютних резервів у світі. Принаймні, згідно з прогнозами державного інвестиційного фонду Китаю, його економіка цьогоріч може зрости на понад 8%.У світовій торгівлі Китай попереду планети, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 2. Отзывов пользователей: 2.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы