Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Політична пауза гірша за театральну

Політична пауза гірша за театральну

ГОВОРИЛИ-БАЛАКАЛИ

Діалог лідерів Молдови і Придністров’я знову відкладено

Коли в сусідів неспокій, Україна не звикла лишатися осторонь. Надто коли йдеться про можливість досягнення прогресу у врегулюванні затяжного придністровського конфлікту, що є ключовим пріоритетним завданням для України, яка нинішнього року головує в ОБСЄ і виступає не лише посередником та гарантом, а й має спільний із цим регіоном кордон, де проживає велика кількість співвітчизників. Днями у Львові відбулося офіційне засідання «Постійної наради з політичних питань у рамках переговорного процесу з придністровського врегулювання» у форматі «5+2» за участі представників Республіки Молдова, Придністров’я, України, Російської Федерації, США, Європейського Союзу та ОБСЄ.

Президент ПМР Євген Шевчук і молдовський прем’єр Влад Філат до Львова так і не приїхали. Фото з сайту dumskaya.net

Як зазначив спеціальний представник чинного голови ОБСЄ з питань конфліктів Андрій Дещиця, варто згадати слова керівника МЗС Леоніда Кожари, який обрав саме Молдову країною свого першого в цьому році візиту за кордон, про те, що Україна як голова ОБСЄ пропонує сторонам унікальні можливості для просування на шляху придністровського врегулювання. Важливим інструментом для досягнення цієї мети є активний діалог між Кишиневом і Тирасполем на всіх рівнях. Важливо, щоб у цьому діалозі не виникало пауз, як це неодноразово траплялося.

Проте очікуваної зустрічі лідерів Молдови і Придністров’я у Львові не відбулося. Тож учасникам наради, аби львівська зустріч була конструктивною, довелося зосередитися на соціально-економічних, правових та гуманітарних питаннях.

У розв’язанні гострих проблем, наголосила глава місії ОБСЄ в Молдові Дженніфер Браш, потрібно розпочинати з поліпшення довіри між сторонами конфлікту, брак якої особливо відчувається за столом переговорів між Кишиневом і Тирасполем. І така довіра, яка невеликими кроками будується за столом переговорів, має стати ключем для вирішення найгостріших конфліктів. ОБСЄ докладатиме зусиль, аби якнайшвидше вирішити конфлікт у Придністров’ї, від якого ніхто не виграє.Політична пауза гірша за театральну, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}