Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

На Житомирщині п’яту добу шукають двох маленьких братиків

На Житомирщині п’яту добу шукають двох маленьких братиків

П'яту добу шукають зниклих на Житомирщині 3-річного Андрійка та 4-річного Данилка, передає ТСН.

Правоохоронці припускають, що діти втопилися у річці, яка протікає неподалік від їхнього будинку.

Зараз пошукові роботи зосереджені на річці Мика. Рятувальники разом з місцевими прорізають ополонки, щоб туди могли спуститися водолази.

Відколи зникли маленькі братики водолази обстежили близько 10 км дна. Тіл дітей не знайшли. Наразі рятувальники намагаються спрогнозувати, де тіла дітей могли опинитися під водою.

«Пошукові роботи не будуть зупинятися, поки дітей не знайдемо», — запевнив керівник обласної Розшуково-спеціалізованої рятувальної служби Віталій Янішевський.

Проте рідні зниклих братиків та сусіди не вірять, що малі втопилися. Напередодні зникнення у селі бачили чужу машину. Тож припускають, що хлопчиків могли викрасти.

Тим часом у сусідньому районі теж зникла дитина. 10-річний Денис Саламатін хворий на аутизм і погано розмовляє. Пішов погуляти на вулицю і додому не повернувся. Правоохоронці кажуть, що відпрацьовують всі версії — і нещасного випадку, і що міг кудись поїхати.

Правоохоронці не бачать зв'язку між цими двома зникненнями. Обіцяють докласти усіх зусиль, аби відшукати дітей і просять батьків не залишати малечу без догляду.На Житомирщині п’яту добу шукають двох маленьких братиків, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}