Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

В столиці у дворі будинку затримано крадія автомагнітоли

В столиці у дворі будинку затримано крадія автомагнітоли

Вранці, 10 лютого до райуправління міліції Дарницького району надійшло повідомлення від схвильованої жінки про те, що у дворі будинку, біля її автомобіля вже довгий час крутиться невідомий чоловік. Заявниця також повідомила прикмети підозрілого чоловіка, а також назвала марку та номер автомобіля.

Працівники ДАІ негайно виїхали на вулицю Дяченко, де за зазначеною адресою мешкала заявниця. Її підозри виявилися не марними.

У дворі будинку працівники міліції помітили молодого чоловіка, який вже тримав у руці панель від автомагнітоли. Неподалік знаходився і автомобіль «Форд» з розбитим з боку водія склом. Побачивши патруль ДАІ чоловік кинувся наутік, але був затриманий.

Затриманим виявився 26-річний мешканець Луганської області, який приїхав до Києва на заробітки. Чому саме він так вчинив буде встановлювати слідство. Для подальшого з’ясування всіх обставин затриманого доставлено до райуправління.

Державтоінспекція ж вкотре звертає увагу водіїв на те, що в столиці злочинці найчастіше пошкоджують та викрадають автівки саме у дворах будинків. Саме тому ми рекомендуємо залишати автомобілі на стоянках, що охороняються, або у гаражних боксах, а також обладнати своє авто протиугінними пристроями.

ДАІ м. Києва)В столиці у дворі будинку затримано крадія автомагнітоли, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы