Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

На Львівщині за неповний тиждень працівники ДАІ виявили понад 160 порушень ПДР водіями «маршруток»

На Львівщині за неповний тиждень працівники ДАІ виявили понад 160 порушень ПДР водіями «маршруток»

У минулому році на території Львівської області з вини водіїв автобусів трапилось 35 дорожньо-транспортних пригод із постраждалими. У цих ДТП 4 людини загинули, а ще 122 — отримали травми.

Тож, аби попередити такі випадки у майбутньому, правоохоронці проводять комплекс заходів із профілактики аварійності на пасажирському транспорті.

З початку березня співробітники Державтоінспекції Львівщини вже виявили більш ніж 160 порушень Правил дорожнього руху водіями маршрутних транспортних засобів. Найбільш поширені серед них — це порушення правил зупинки і стоянки, перевезення пасажирів понад норму та відхилення від визначеного маршруту.

Працівники ДАІ вже провели 14 перевірок підприємств, що займаються пасажирськими перевезеннями, щодо дотримання ними вимог законодавства у сфері безпеки дорожнього руху. Особливу увагу правоохоронці звертали на те, чи проводиться передрейсовий контроль технічного стану автобусів, чи проходять водії обов’язковий медичний огляд перед виїздом на маршрут, а також чи дотримуються режиму праці та відпочинку. За результатами проведених перевірок працівники Державтоінспекції вже виявили 7 порушень, а саме — випуск на лінію технічно несправних «маршруток».

Лише за п’ять днів правоохоронці оглянули понад 440 пасажирських автобусів, зокрема, й ті, що використовуються для перевезення організованих груп дітей, та виявили 33 технічно несправні транспортні засоби.

Окрім цього, співробітники ДАІ проводять профілактичну роботу серед працівників автотранспортних підприємств області, наголошують на важливості дотримання Правил дорожнього руху та нагадують про відповідальність за їх порушення.На Львівщині за неповний тиждень працівники ДАІ виявили ..., автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.sai.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}