Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Союзники Чавеса висловлюють свій сум через його смерть

Союзники Чавеса висловлюють свій сум через його смерть

Лідери Китаю, серед інших країн, висловили свої співчуття з приводу смерті президента Венесуели Уґо Чавеса.

В останні роки китайсько-венесуельська співпраця була доволі плідною. Країни підписали низку інвестиційних проектів в будівництві, енергетиці, нафтовій галузі та сучасних технологіях. Китай виділив Венесуелі кредитну лінію у 30 мільярдів доларів. Аби оплатити позику, Венесуела щодня постачала в східноазійську країну сотні тисяч барелів своєї нафти.

«Президент Чавес був дивовижним лідером Венесуели, гарним другом китайського народу. Він зробив великий внесок у зміцнення китайсько-венесуельських дружніх та ділових відносин», — заявила речниця міністра закордонних справ Китаю.

Ще однин важливий бізнес-партнер Венесуели — Росія. Вона має чимало інвестицій в нафтових консорціумах латиноамериканської країни, веде спільні розробки нафтових родовищ. Венесуела також є основним партнером на ринку збуту російської зброї.

«Це трагедія. Чавес був, на мою думку, дивовижним політиком у своїй країні, в Латинській Америці та в усьому світі. Він відіграв важливу роль у розвитку стосунків між Венесуелою та Росією. Ми сумуємо через його смерть», — заявив російський представник в ООН Віталій Чуркін.

В Ірані ж після смерті Чавеса оголосили день національного трауру. Президента ісламської країни Махмуда Ахмадінеджада та соціаліста Чавеса у першу чергу об’єднувала спільна ідея боротьби з «американським імперіалізмом». США у свою чергу підозрюють, що Венесуела могла надавати фінансову підтримку Ірану, економіка якого скоротилася через міжнародні ембарго.Союзники Чавеса висловлюють свій сум через його смерть, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}